LIPOSUNIX ile kol bacak karın bel popo inceltme ve sıkılaştırma

Op. Dr. Ünsal Demir - D-EST Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği

LIPOSUNIX inceltme ve sıkılaştırma nasıl yapılır?

10 yıllık araştırmanın bir sonucu olan Liposonix uygulaması, spor ve diyete direnen vücuttaki bölgesel yağlanmalar için konforlu, güvenilir ve etkin bir çözüm sunmaktadır.

Avrupa, Japonya ve Kanada da uygulanan Liposonix, 2012 Ocak ayından itibaren Amerika’da FDA onayı ile kullanılmaya başlanmıştır. Gelişmiş yüksek yoğunluklu fokuslu ultrason (High Intensity Focused Ultrasound-HIFU) teknolojisinin kullanıldığı Liposonix sistemi tek seansta bölgesel yağlanmalara etki ederek yüz güldüren sonuçlar almamızı sağlamaktadır.


İşinin ehli, tecrübeli, anatomiye hakim bir hekim tercihi çok önemlidir

Herhangi bir kesi veya enjeksiyon içermediği için bir iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmayan Liposonix uygulaması ile doğru hasta seçimi ve doğru uygulama sonucunda tek seansta bir beden incelmek mümkündür. Yüksek odaklı ultrasound enerjisiyle uygulandığı bölgedeki yağ dokularını deforme ederken kas veya sinir gibi herhangi bir komşu dokuya zarar vermeyen Liposonix uygulaması, işlemden yaklaşık olarak 8 ile 12 hafta arasında yağ dokularına etki ederek yok olmasını sağlıyor.

Bölgesel yağların geride bırakılmasına yardımcı olarak kişinin daha biçimli ve fit bir görünüm kazanmasını sağlayan Liposonix uygulaması sonrasında rahatlıkla sosyal hayatınıza dönebilir ve günlük rutinlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Vücudun her bir kısmı 1-3 ay aralıklarla üç kereye kadar tedavi edilebilir. Sadece bir saatlik bir tedaviden sonra ortalama bel incelmesi yaklaşık 1 inçtir (2.5 cm) - bu genellikle bir elbise veya pantolon bedeni anlamına gelir.

Kol, bel ve bacak yağlanmalarında etkin sonuçlar aldığımız Liposonix uygulaması popo sıkılaştırmada da yüz güldüren sonuçlar vermektedir. Liposonix uygulamasında tedaviler belirli sorunlu noktaları hedefleyecek şekilde özelleştirilebilir veya tek bir seansta geniş tedavi alanlarında çalışabilir.

Liposonix uygulaması ile siz de spor ve diyetle gitmeyen dirençli bölgesel yağlarınızdan kurtulabilir, tek seansta bir beden incelerek daha fit ve zinde bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Liposonix uygulaması ile ilgili detaylı bilgi ve randevu için kliniğimize her zaman ulaşabilir, sorularınızı uzmanlarımıza iletebilirsiniz.