D-EST Estetik ve Plastik Cerrahi

İnsanlık tarihinin bilinen bütün dönemlerinde bireyler beden ve yüz güzelliğine çok fazla önem vermişlerdir. Güzellik fiziksel olarak ölçülemeyen ve tanımı yapılamayan bir sıfattır. Anatomik olarak normal yapıya sahip olmalarına veya bedensel bir hastalıkları olmamalarına rağmen insanlar 1900’lü yıllardan itibaren Plastik Cerrahları ziyaret etmeye başlamıştır. Ameliyat ile daha güzel bir bedene kavuşmuşlardır. Kişinin kendini daha güzel hissetmesi ruh sağlığını olumlu etkilemektedir. İşte bu yüzden varız! Daha mutlu bir dünya için görevimizin başındayız!

Estetik Ameliyatlar

Kaş asma, badem göz estetiği, burun estetiği, kepçe kulak estetiği, göz kapağı estetiği, gamze estetiği, çene ucu estetiği, bişektomi (hollywood yanağı), meme küçültme, meme dikleştirme, meme büyütme, karın germe, kol ve bacak germe, liposuction, yağ enjeksiyonu, ben alma işlemleri, cilt kanseri tedavisi, liplift.

Muayene Saatleri

D-EST Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği açık olduğu muayene saatleri aşağıdaki gibidir. Şimdiden acil şifalar dileriz.

  • Pazartesi - Cuma
    09.00 - 19.00
  • Cumartesi
    09.00 - 19.00
  • Pazar
    Kapalı

Medikal Estetikler

İp askı ile kaş asma, ip askı ile badem göz, ip askı ile yanak asma, ip askı ile boyun germe, mimik çizgisi botoksu, masseter botoks, migren botoks, hemifasiyal spazm tedavisinde botoks, göz kapağı dolgusu, burun dolgusu, dudak dolgusu, şakak dolgusu, orta yüz dolgusu, elmacık dolgusu, çene ucu dolgusu ve daha fazlası

Kullandığımız Cihazlar

Sizlerin sağlığı için en son teknoloji cihazları steril şekilde kullanmaktayız. Cihazların broşürler detaylarını inceleyebilirsiniz.

Bandırma Estetik

Hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmanız için Op. Dr. Ünsan Demir’den randevu alabilir ve tedavi planlamanızı oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Ünsal Demir

İnsanlık tarihinin bilinen bütün dönemlerinde bireyler beden ve yüz güzelliğine çok fazla önem vermişlerdir. Güzellik fiziksel olarak ölçülemeyen ve tanımı yapılamayan bir sıfattır.

Anatomik olarak normal yapıya sahip olmalarına veya bedensel bir hastalıkları olmamalarına rağmen insanlar 1900’lü yıllardan itibaren Plastik Cerrahları ziyaret etmeye başlamıştır.

Ameliyat ile daha güzel bir bedene kavuşmuşlardır. Kişinin kendini daha güzel hissetmesi ruh sağlığını olumlu etkilemektedir. İşte bu yüzden varız! Daha mutlu bir dünya için görevimizin başındayız!
devamını oku...